EC English Malta Dil Okulu

ec-st-julians-globalyurtdisiegitimDünyanın en önemli dil okulu zincirlerinden biri olan EC English, Malta’da İngilizce dil eğitimi almak isteyenleri sahip olduğu muhteşem tesislerine beklemektedir. Malta’nın en merkezi noktalarından biri olan St Julians şehrinde Paceville bölgesinde bulunan okul aynı zamanda EC English’in genel merkezidir.

EC English Malta Dil Okulu bünyesinde aşağıdaki programlar yer almaktadır:

  • Genel İngilizce Kursları: Öğrencilerin tercihine göre haftada 20 veya 30 ders olarak sunulur. Dersler genellikle sabah 09.00 da başlasa da dönemlere göre çarpraz zaman dilimi de uygulanabilir. 16 yaşından itibaren her yaş grubu ve her seviyedeki öğrenciler katılım gösterebilir.
  • Sınav Hazırlık Programları: Uluslararası İngilizce sınav hazırlık kurslarıdır. Bu kursların içerisinde TOEFL, IELTS ve Cambridge sınav kursları vardır. Öğrencilerin programa katılım gösterebilmesi için en az B1 seviyesinde İngilizce dil yeterliliğine sahip olması istenir. Haftada 30 ders saati eğitim verilmektedir.
  • İş İngilizcesi: İş hayatında kullanılan İngilizce terimler üzerine eğitim verilmektedir. Bu programa katılmak isteyen öğrencilerin en az B1 seviyesinde İngilizce dil yeterliliğine sahip olması istenir. Haftada 30 ders saati eğitim sunulmaktadır.
  • 30+ Programları: 30 yaş ve üzeri öğrenciler için sadece yaz döneminde açılan genel İngilizce kurslarıdır.

EC English Malta Dil Okulu’nda eğitim alırken konaklamaya ihtiyacı olan öğrencilere aşağıdaki konaklama alternatifleri sunulmaktadır.

  • Aile Yanları: Maltalı ailelerin yanlarında konaklama imkanı sunulur. Tercihen tek veya iki kişilik odalarda konaklanabilir. Konaklama içerisine kahvaltı ve akşam yemekleri dahildir.
  • Paylaşımlı Daireler: Bu konaklamayı seçtiğinizde EC English’in öğrencileri ile birlikte bir evde konaklarsınız. Konaklamalar 1, 2 veya 3 kişilik odalarda sunulmaktadır. Yemek seçeneği dahil değildir ancak yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mutfak mevcuttur.
  • Yurt: Patricia Hostel bünyesinde sunulan konaklama seçeneğidir. Tek veya iki kişilik banyolu odalar sunulmaktadır. Yemekler dahil değildir ancak katlarda bulunan mutfaklarda veya tesis bünyesindeki restoranda yemek yenilebilir.
  • Özel Daireler: Okul tarafından kişiye özel tahsis edilen dairelerdir ve sadece öğrencinin kullanımına açıktır.

EC English Malta Dil Okulu hakkında daha ayrıntılı bilgilere http://www.global-yurtdisiegitim.com/yurtdisi-dil-okulu/ec-english-stjulians-dil-okulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın