EC Malta Yaz Okulu

ec-malta-yaz-okulu-globalyurtdisiegitimMalta’nın en popüler dil eğitim merkezlerinden biri olan EC Malta Dil Okulu, yaz dönemini en iyi şekilde geçirmek isteyen, hem eğlenmek hem de İngilizce öğrenmek isteyen 7-20 yaş arası öğrencilere Malta’nın merkezinde yaz kampları sunmaktadır. İlgili yaş grubuna göre farklı kampüsleri kullanan EC Malta Yaz Okulu’na katılım gösteren öğrenciler seçtikleri 4 farklı programdan birinde eğitim alabilirler.

1-) Classic Camp: Bu program 13-17 yaş öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler haftada 20 ders saati genel İngilizce eğitime ek olarak çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. Tercihe göre aile yanı, standart yurt veya lüks yurt konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

2-) Freestyle Camp: Bu program 16-20 yaş öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler haftada 20 ders saati genel İngilizce eğitime ek olarak çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. 3 kişilik odalarda yurt konaklama seçeneği sunulmaktadır.

3-) Summer Camp: Bu program 08-13 yaş öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler haftada 20 ders saati genel İngilizce eğitime ek olarak çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. St Martin’s College kampüsünde bulunan 4 kişilik oda konaklamalı yurt seçeneği sunulmaktadır.

4-) Day Camp: Bu program 07-17 yaş öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler haftada 20 ders saati genel İngilizce eğitime ek olarak çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. Konaklama seçeneği sunulmaz.

EC Malta Yaz Okulu hakkında daha ayrıntılı bilgilere http://www.global-yurtdisiegitim.com/malta-yaz-okullari/ec-english-malta-yaz-okulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın