ESE Malta Dil Okulu’ndan Uçuran Kampanya!

ese-malta-yaz-okulu-bannerMalta’nın saygın dil okullarından biri olan ESE Malta Dil Okulu İngilizce dil eğitimini Malta’da almak isteyen öğrencilere muhteşem bir kampanya sundu. ESE’nin yaptığı bu kampanyadan önce kısaca okulumuzdan bahsetmek isteriz.

ESE Malta Dil Okulu (European School of English) 1996 yılında Malta’nın en güzel şehri olan St Julians’da hizmet vermeye başladı. St Julians’ın en merkezi noktası olan Paceville’de yer alan okul binası yıl boyunca 16 yaşından büyük öğrencilere, yaz döneminde ise 8 yaşından itibaren tüm katılımcılara İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Malta’daki butik yapısıyla son derece başarılı olan ve Malta’nın en iyi dil okulları arasında gösterilen ESE Malta Dil Okulu, günümüzde ülke içerisine yaptığı büyük yatırımlarla da dikkat çekmektedir. Ülke genelinde 4 farklı eğitim binası ve bir çok konaklama yeri olan ESE Malta Dil Okulu‘nda öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek son derece modern imkanlar ve donanımlar bulunmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu‘nda genel ve yoğun İngilizce dersleri, iş İngilizcesi dersleri, IELTS sınav hazırlık kursları gibi İngilizce dil eğitim programları vardır. Bu programlara katılım gösteren öğrencilerin ders sonralarındaki zamanlarını da en iyi şekilde geçirebilmeleri düşünülerek gerek okul içerisinde, gerekse de okul dışında çeşitli aktiviteler ve geziler düzenlenmektedir. Okulda eğitim alan öğrenciler Malta’nın lokal ailelerinde veya okulun yurtlarında konaklama imkanına sahiptirler.

ESE Malta Dil Okulu kampanyası kapsamında 6 aylık paket programı 2016 yılı süresince 4.750 EUR’a öğrencilerine sunmaktadır. Paket program içeriğinde 24 hafta süreyle İngilizce dersleri (haftada 20 ders), yurt konaklama (iki kişilik oda), alan transferleri, kurs materyalleri, sınavlar, kurs bitirme sertifikası ve içerisinde Malta içinde kullanabileceğiniz GSM hattı ve harita gibi gereçleri barındıran bir karşılama paketi yer almaktadır. Aynı programa 3 ay da katılım sağlamak mümkün. 3 aylık programın paket ücreti ise 2.990 EUR.

Eğer siz de İngilizce dil eğitimi için Malta’yı tercih edeceklerdenseniz ESE Malta Dil Okulu‘nun Türk öğrenciler için yapmış olduğu bu muhteşem kampanyaya bakmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgiler için ESE Malta Dil Okulu‘nun Türkiye temsilcilerinden olan Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim için (212) 227 0 227.

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın