Malta Adası’nda İngilizce Dil Eğitimi Gören Bir İnsanın Yaşadıkları

Malta Dil KursuMalta, yurtdışı dil eğitimim için hem tatil yapıp hem de eğlenip,arkadaşlarımla bolca yabancı dil pratiği yapma fırsatına sahip olduğum benzersiz bir deneyim idi. Malta’ya vardıktan sonra daha önce yurtdışına çıkmadığım için bir parça tedirginlik hissettim ama okulda karşılaştığım diğer öğrencilerin yardımıyla, keyifli bir maceraya dönüştü bana göre.

Malta’da bulunan yüzlerce dil okulu arasından hangisini seçeceksiniz?


Malta Cumhuriyeti’nin o muhteşem restaurantlarına da değinmezsek geçemeyiz. Malta Cumhuriyeti’nin her yerinde ilginç kültürlerin yemeklerini keşfedebileceğiniz kafeler mevcut. Üç ay boyunca Hint yemek kültüründen tutun Meksika lezzetlerine varana değin çok fazla zevkli yiyecek yeme fırsatına sahip oldum.

malta dil kursu seçeneklerinin en belirgin özelliği hangisidir? 

Malta’nın bir öteki iyi yanı ise, oldukça güzel plajları olmasıdır. Okul olmadığı zaman farklı şehirlerden arkadaşlarımız ile birlikte bu sahillere gidip sahilin ve eğlencenin tadına varırdık..

Nihayetinde Malta’da geçirdiğim zaman, ömrüm süresinde unutamayacağım bir deneyim olacak. Sosyal hayatın çok renkli olmasından dolayı birçok farklı ülkeden dost edinme ve İngilizce derecemi sağlam derecede ilerletme şansı buldum.

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın