Malta Mevsimi Başladı!

ese-malta-dil-okuluİngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin uğrak ülkelerinden biri olan Malta, yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte oldukça yoğun bir hal almış durumda. Konaklama yerlerinin de hızla dolmasından dolayı erken başvuru yapan öğrencilerin tüm rezervasyonları sağlansa da, son dakika planı yapan ve 2016 yazını Malta’da İngilizce dil eğitimi alarak geçirmek isteyen öğrenciler için özellikle konaklama konusunda ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır. Peki bu sıkıntıları yaşamamak için neler yapmak, ne zaman işlemlere başlamak gerekli?

Özellikle yaz döneminin en yoğun zamanları olan Temmuz ve Ağustos aylarında Malta’da olmayı planlayan öğrencilerin dil okulu işlemlerine en geç Mart ayında başlamış olması gerekmektedir. Seyahat tarihinden 3-4 ay önce dil okulu kaydını yaptıran öğrenciler hem kontenjanlara takılmaz, hem de vize işlemlerini erkenden tamamlayarak çok daha uygun maliyetlere uçak bileti alabilirler.

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en fazla rağbet gösterdiği ve kaliteli bulduğu dil okulları arasında EC English, Sprachcaffe, European School of English (ESE), LAL & IELS ve Chamber College ilk başlarda yer almaktadır. Eğer Malta’da bir dil okuluna gitme planınız var ise http://www.global-yurtdisiegitim.com/malta-dil-egitimi/malta-dil-okulu sayfasından okullara göz atabilirsiniz.

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın