Malta’da Dil Eğitimi Gören Bir Gencin Deneyimleri

Malta Dil KursuMalta Cumhuriyeti, yabancı dil eğitimim için hem tatil yapıp hem de eğlenip,tanıdıklarımla bol bol yabancı dil pratiği yapma fırsatına sahip olduğum eşsiz bir tecrübeydi. Malta Adası’na gittikten sonra ilk yurtdışı deneyimimim olacağı için biraz tedirginlik duydum fakat kursta karşılaştığım gençler sayesinde, eğlenceli bir tecrübeye dönüştü bana göre.

Cevaplamanız gereken ilk soru, malta dil kursu seçeneklerinin sizin için uygun olup olmadığıdır..

Kursumun değişik şehirlerden gençleri buluşturması, Birçok değişik milletin insanı ile konuşma şansı sağladı, keza özelliklerini tanıma, öğrenimim de bambaşka bir tecrübe oldu.

Malta Adası’nın o eşsiz yemek kültürüne değinmezsek olmaz. Ülkenin bütün sokaklarında değişik milletlerin tatlarını bulabileceğiniz lokantalar var. Eğitim sürem süresince Japon yemek kültüründen tutun Meksika lezzetlerine varana değin çok fazla zevkli yiyecek tatma şansına sahip oldum.

Malta’da dil eğitimi aldığınız süre boyunca vaktinizi nasıl geçirebilirsiniz? 

Malta Adası’nın bir başka güzel özelliği ise, birbirinden hoş plajları olmasıdır. Okul olmadığı zaman farklı yerlerden dostlarımız ile hep beraber bu plajlara giderek denizin ve eğlenmenin tadını çıkardık..

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın