Malta’da İngilizce Dil Eğitimi Alan Bir Gencin Yaşadıkları

Malta'da Yurtdışı EğitimMalta Cumhuriyeti, yabancı dil eğitimim için tatil yaparken eğlenmek,arkadaşlarımla bolca İngilizce konuşma pratiği yapma şansına sahip olduğum benzersiz bir tecrübe idi. Malta Cumhuriyet’ine vardıktan sonra ilk kez yurtdışına çıkacağım için bir parça tedirginlik duydum ama okulda karşılaştığım diğer öğrencilerin yardımıyla, eğlenceli bir maceraya dönüştü benim için. Programdan gördüğüm İngilizce eğitiminin haricinde, her zaman ders bitiminden sonra sınıftan çocuklarla kültürel etkinliklerde yer alıp, pek çok uygulama yapma şansı buldum.

Malta’da bulunan yüzlerce dil okulu arasından hangisini seçeceksiniz?

Programımın farklı milletlerden insanları buluşturması, Pek çok farklı milletin öğrencisi ile iletişim kurma fırsatı sağladı, aynı şekilde davranışlarını tanıma,  eğitimim de bambaşka bir deneyim oldu.

Malta’da dil eğitimi aldığınız süre boyunca vaktinizi nasıl geçirebilirsiniz?

Nihayetinde Malta Cumhuriyetinde geçirdiğim süre, yaşamım boyunca anımsayacağım bir deneyim olacak. Gece hayatının çok farklı olması dolayısıyla birçok farklı milletten arkadaş bulma ve İngilizce seviyemi önemli derecede geliştirme fırsatı yakaladım.

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın