Malta’da İngilizce Dil Eğitimi Gören Bir Gencin Tecrübeleri

Malta'da Dil EğitimiMalta Adası, İngilizce eğitimim için tatil yaparak ve eğlenerek,tanıdıklarımla oldukça çok dil egzersizi yapma şansına sahip olduğum eşsiz bir tecrübeydi. Programdan gördüğüm İngilizce dersinin yanı sıra, her zaman ders çıkışında sınıf arkadaşlarım ile sosyal faaliyetlerde yer alıp, oldukça fazla uygulama yapma imkanı yakaladım. 

Cevaplamanız gereken ilk soru, Malta’da dil eğitimi alıp almamanın sizin için uygun olup olmadığıdır..

Programımın değişik ülkelerden öğrencileri buluşturması, Birçok değişik ülkenin genci ile konuşma fırsatı doğurdu, ayrıca kültürlerini tanıma, öğrenimim de farklı bir deneyim oldu.

Malta Adası’nın o güzel yemek kültürüne değinmezsek geçemeyiz. Malta Cumhuriyeti’nin her köşesinde değişik milletlerin tatlarını görebileceğiniz lokantalar var. Aylar süresince Hint yemek kültüründen tutun Meksika yemek kültürüne varana dek pek çok leziz yemek tatma şansına eriştim.

Malta dil okulu seçeneklerinin en belirgin özelliği hangisidir? 

Malta’nın bir öteki iyi tarafı ise, birbirinden hoş plajları olmasıdır. Ders olmadığı zaman başka ülkelerden arkadaşlarımız ile birlikte bu plajlara gidip güneşin ve eğlenmenin zevkine vardık..

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın