Sprachcaffe Malta Yaz Okulu ile Unutulmaz Bir Yaz!

sprachcaffe-malta-yaz-okuluMalta’nın en popüler okullarından biri olan Sprachcaffe 13-21 yaş arası öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için Malta’nın iki farklı noktasında bulunan kampüslerinde İngilizce Yaz Okulu sunmaktadır.

Sprachcaffe’nin merkez kampüsü olan St Julians yıl boyu yetişkinlere, yaz döneminde de 14-21 yaş arası gençlere hizmet vermektedir. Okul kampüsünde modern sınıflar, konaklama için apartlar, restoran, voleybol sahası, dinlenmek için ideal bir yer olan geniş bir bahçe ve derslerden önce ya da sonra serinlenecek büyük bir yüzme havuzu gibi mükemmel olanaklar bulunmaktadır. Her hafta başlangıç yapılabilen kamp programında öğrenciler tercihlerine göre haftada 20 veya 30 ders İngilizce eğitim almakta, ders dışı zamanlarda çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. Öğrenciler kampüs içerisinde bulunan yurtlarda konaklamaktadır.

Sprachcaffe’nin bir diğer merkezi olan St Pauls Bay ise sadece yaz döneminde açık olan ve 13-17 yaş arası öğrencilere hizmet veren bir okuldur. İngilizce kurslarımız, St. Paul’s Bay’in küçük, güzel bir bölümü olan Buggiba’da verilmektedir. Adanın kuzeyindeki bu popüler kasabanın sunacağı çok şey vardır ve başkent Valetta’dan da 10 km uzaklıktadır. St. Paul’s Bay, son yıllarda Maltalılar ve yabancılar için popüler bir tatil lokasyonu haline gelmiştir ve bu da genç öğrenciler için oldukça hoş bir atmosfer yaratır.yıl boyu yetişkinlere, yaz döneminde de 14-21 yaş arası gençlere hizmet vermektedir. Bu kamp programında öğrenciler tercihlerine göre haftada 20 veya 30 ders İngilizce eğitim almakta, ders dışı zamanlarda çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. Öğrenciler Maltalı ailelerin yanlarında tam pansiyon olarak ağırlanmaktadır.

Okul hakkında daha detaylı bilgiler için Sprachcaffe Malta Yaz Okulu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın