Yurtdışı Akademik Sömestr İngilizce Program Seçenekleri

Yurtdışında Eğitimİngilizce dil düzetiniz orta seviyeden az mı , dil eğitiminiz için altı – 9 ay devam edecek ayrıntılı bir eğitim programına mı gitmeyi istiyorsunuz, ülke dışında lisans ya da yüksek lisans öğrenimi mi görmek istiyorsunuz ya da ülkemizde yabancı dilde eğitim veren bir okulda öğrenim mi görmeyi düşünüyorsunuz öyleyse yurtdışında uzun dönem “Akademik Yıl Programı” tam da size göre.

Genel dil eğitimi eğitimlerinden farklı olarak senenin belirli periyotlarında açılmakta olan bu eğitim programlarında, daha yoğun bir dil öğrenimini yüzde 20-otuz civarında daha az fiyat vererek alabilirsiniz. Akademik eğitim programlarının başlangıç zamanları genel programların aksine kısıtlı sayıdadır. Yurtdışında Akademik Yıl Eğitim Programlarına bazı okullarda her ay başlanabilirken genellikle yılda 4 kere başvuru yapılabilir.

Akademik Sene Programının Avantajları

Haftada 25-otuz saat olan bir programda altı – 9 ay gibi bir zaman zarfında iyi bir İngilizce seviyesine ulaşabilirsiniz.

Eğitim programı bitiminde okulun vermiş olacağı sertifikanın haricinde gördüğünüz yoğun ve kaliteli eğitim sebebiyle TOEFL ya da IELTS TESTLERİNDEN çok skor alabilecek seviyeye gelirsiniz.

Okulların zengin sosyal, kültürel ve spor aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.

Okullardan bazılarında 3 farklı ülke, kent veya okulda eğitim görme olanağına sahip olursunuz. Dilerseniz, aynı eğitim kurumunun değişik kentlerindeki okullarında eğitim alabilirsiniz.

Yurtdışında uzun dönem İngilizce eğitimi için en düşük maliyetli tercihtir.

Ülkemizde İngilizce eğitim veren özel bir okulda okuyabilmek için ünicersite hazırlık senesi için ödeyeceğiniz paraya yurtdışında hem eğitim hem de konaklama dahil okuyabilir ve en önemlisi, Ülkemizde gelebileceğiniz dil düzeyinin çok üstünde bir İngilizce’ye sahip olabilirsiniz.

 

 

Tanıdıklarınızla Paylaşın:

Bir cevap yazın